skip to Main Content

мијалков

3

СЈО даде позитивно мислење за определување куќен притвор за Мијалков

Специјалното јавно обвинителство(СЈО) предлага и на поранешниот директор на УБК Сашо Мијалков да му биде определен домашен притвор, за што веќе испратило предлог до Кривичниот...

Back To Top