skip to Main Content

камион

4

Откриени 100 килограми марихуана во камион (Фото+Видео)

На Граничниот премин „Табановце“, синоќа десет минути после полноќ по добиени оперативни сознанија, било запрено товарно моторно возило „даф“, со бугарски национални ознаки, со приколка...

Back To Top