skip to Main Content

Обдукција на починат маж пронајден во Кичево

    2
Обдукција на починат маж пронајден во Кичево

Во полициската станица во Кичево вчера околу 18 часот било пријавено дека во месноста „Кошарани” бил пронајден починат И. С. (63) од Кичево, информира МВР.

Лекар констатирал смрт без траги на насилство. По наредба на Јавен обвинител врз телото на починатиот ќе биде извршена обдукција.

2

ТАГОВИ: Кичево обдукција смрт

Back To Top