skip to Main Content

Кај малолетници пронајдена марихуана

    2
Кај малолетници пронајдена марихуана

Во Градскиот парк синоќа полициски службеници пронашле марихуана кај тројца малолетници, информираат до МВР.

-На 09.09.2019 во 20.45 часот полициски службеници од СВР Скопје во Градскиот парк, кај тројца малолетници на возраст од 15 и 16 години пронашле марихуана- стои во дневниот билтен на МВР.

Се работи на расчистување на случајот.

2

ТАГОВИ: малолетници марихуана МВР

Back To Top