skip to Main Content

Жена повредена со тврд предмет од својот сосед

    4
Жена повредена со тврд предмет од својот сосед

Во нарушени меѓусоседски односи е повредена жена, која била нападната со тврд предмет од својот сосед, информира МВР.

-На 13.01.2020 во 17.12 часот во СВР Скопје, А.Б.М.(32) од Скопје пријавила дека околу 17.00 часот на ул.„Кочанска“, поради нарушени меѓусоседски односи, била физички нападната со тврд предмет од Ц.С.(80) од Скопје- наведуваа во дневниот билтен од МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

4

ТАГОВИ: МВР напад соседи

Back To Top